Prvi motocikel

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
Odgovori
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

farki napisal/-a:Sem že odločen za 4t, me ni treba prepričevat za 2t če se ti zdi da je boljše ker sem preveč trmast ;)
potem pa srečno ;)
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

aljo69 napisal/-a:
farki napisal/-a:Sem že odločen za 4t, me ni treba prepričevat za 2t če se ti zdi da je boljše ker sem preveč trmast ;)
potem pa srečno ;)
mislm da boš kmau to prodaju k res negre nikamor še z enmu ne kaj šele da sta dva gor
Uporabniški avatar
maxbond1995
glava cilindra
Prispevkov: 568
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 3:05 pm
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a maxbond1995 »

nocni voznik napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:
farki napisal/-a:Sem že odločen za 4t, me ni treba prepričevat za 2t če se ti zdi da je boljše ker sem preveč trmast ;)
potem pa srečno ;)
mislm da boš kmau to prodaju k res negre nikamor še z enmu ne kaj šele da sta dva gor
+1
Lp, Maks
soklic46
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Mar 22, 2013 10:55 am

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a soklic46 »

+2
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a golnar »

se ne strinjam. da se uživat tudi z 125ccm 4t mopedom.. opala, motorjem.. uživat se da v vsakem prevoženem kilometru, le če se tip zaveda da hitrostnih rekordov nebo podiral... več pozornosti bo posvečal kaj bo videl ob cesti, in manj kje so odprte pumpe v nedeljo popoldne... če veš da kupuješ bolj moped kot motor, potem go for it.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Prvi motocikel

Odgovor Napisal/-a macula »

Meni ni blo hudega na SM125ki, polagat se je dalo, ovinke imamo kratke in zaprte, poraba je bila pa 3,5/100
za po mestu je tudi odličen.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Odgovori