Dirkališča po Sloveniji

Si želite uporabnike foruma spoznati v živo?
Odgovori
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a prlek »

DaNiLo napisal/-a:Na pisti v Slovenja vasi se počasi premika nekaj, trenutno so naredili izkope za robnike in še druge malenkosti...upajmo, da bo letos možno naredit kak krog, kot so obljubili pri amzs.

Lp
Le poročaj, ker sem že neučakan. Mogoče veš ali bo mogoča rekreativna vožnja ali samo za tekmovanje?
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a koroman »

gokarti bodo pa žal kosilnice... če to ne kliče po svojem gokartu :)
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Z kartodroma letos ne bo nič, ker se je kao zavlekla gradnja...robnike sicer imajo položene, par kupov šodra še je gor...za začetek pa bodo kontejnerji, kjer bo pač nekdo sedel in vse skupaj vodil, v prihodnjem letu pa mislijo postavit zgradbo...zaživel naj bi naslednje leto, upam, da bo res, ker hrup že zdaj moti stanovalce preko drave, pa brnjio samo muhe in pa kak sršen :D
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a Kamion »

A tole dirkališče v Štorah je še kaj aktivno?
https://www.google.si/maps/place/Celje/ ... 15.2677063
screenshot.795.png
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a prlek »

DaNiLo napisal/-a:Z kartodroma letos ne bo nič, ker se je kao zavlekla gradnja...robnike sicer imajo položene, par kupov šodra še je gor...za začetek pa bodo kontejnerji, kjer bo pač nekdo sedel in vse skupaj vodil, v prihodnjem letu pa mislijo postavit zgradbo...zaživel naj bi naslednje leto, upam, da bo res, ker hrup že zdaj moti stanovalce preko drave, pa brnjio samo muhe in pa kak sršen :D
Mam občutek, da mopedisti in podobni rekreativci ne bomo imeli kaj dosti od te steze :? Danilo glede na to, da si blizu doma pa marsikaj slišiš in vidiš lahko prosim še naprej poročaš take podrobnosti :)
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

prlek napisal/-a:
DaNiLo napisal/-a:Z kartodroma letos ne bo nič, ker se je kao zavlekla gradnja...robnike sicer imajo položene, par kupov šodra še je gor...za začetek pa bodo kontejnerji, kjer bo pač nekdo sedel in vse skupaj vodil, v prihodnjem letu pa mislijo postavit zgradbo...zaživel naj bi naslednje leto, upam, da bo res, ker hrup že zdaj moti stanovalce preko drave, pa brnjio samo muhe in pa kak sršen :D
Mam občutek, da mopedisti in podobni rekreativci ne bomo imeli kaj dosti od te steze :? Danilo glede na to, da si blizu doma pa marsikaj slišiš in vidiš lahko prosim še naprej poročaš take podrobnosti :)
Jaz še vedno upam, da bomo pa ja kaj imeli od te steze :) sem bil zravn, ko so polagali robnike...pa tudi pogovarjal sem sem z gospodom iz amzsja, kateri je bil zrave tu...je rekel, da ni bojazni, da nebi laufalo...pa naj bi še vedno bil narod problem...mislijo pa še postavit zgradbo...pa uredit, kot se spodobi, glede na to da je to od AMZS-ja, mislim, da bo laufalo, pa če tisti preko drave hodijo po rokah....
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Kamion napisal/-a:A tole dirkališče v Štorah je še kaj aktivno?
https://www.google.si/maps/place/Celje/ ... 15.2677063
screenshot.795.png
Gokard steza, za rentat kartinge?
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Bodoča pista:
Priponke
2017_1010_161244_002.JPG
2017_1010_161238_001.JPG
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Dirkališča po Sloveniji

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Zdravo. Mogoče kdo ve kako je z dirkališčem v slovenji vasi, kdaj bo se kaj odprlo ?
Odgovori