DRAG RACE 2K15

Si želite uporabnike foruma spoznati v živo?
ojo
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Nov 05, 2010 12:56 pm

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a ojo »

Bilokakšen dogodek je, smo lahko srečni da smo sploh mi zraven vključeni. Se malo pa se vidimo.
Uporabniški avatar
baril
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: So Jun 28, 2014 10:56 am

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a baril »

LET´S RACE!!! :evil:
Uporabniški avatar
nejc93
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: Sr Jun 22, 2011 11:43 pm
Kraj: ljubljana

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a nejc93 »

že nekaj časa razmišljam ali bi se udeležil drag raca! (namreč meni je zelo težko gledat raje bi vozil :D)
nikjer pa nisem zasledil ali mora biti motor izrecno tomos ali skuter
kajti nimam niti skuterja niti tomosa ampak MINIGP 90cc motor kateri ima menjalnik
v katero kalso bi potem padel bi sploh lahko sodeloval ali?
ojo
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Nov 05, 2010 12:56 pm

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a ojo »

Pomojem nebi bilo težav da bi bil z nami-Tomosi v kategoriji, vendar brez možnosti uvrstitve, saj predvidevam da imaš derbi ali minarelli motor, kar je DALEČ pred Tomosom in nebi bilo fer. Moje mnenje.

Lep pozdrav,
Matej
Uporabniški avatar
nejc93
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: Sr Jun 22, 2011 11:43 pm
Kraj: ljubljana

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a nejc93 »

meni je važna samo uživancija ter druženje obenem pa bi naredil
neko promocijo (reklamo) za MXS to je to za resen drag rac ta motor
niti ni primeren saj nemoraš normalno seplajti vse do 3-4pr :)
bomo videli do 9-10ga je še dolga....

Slika
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

nejc93 napisal/-a:meni je važna samo uživancija ter druženje obenem pa bi naredil
neko promocijo (reklamo) za MXS to je to za resen drag rac ta motor
niti ni primeren saj nemoraš normalno seplajti vse do 3-4pr :)
bomo videli do 9-10ga je še dolga....

Slika
A z tem motorjem kje voziš a ga imaš samo za zabavo?
LP
Uporabniški avatar
nejc93
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: Sr Jun 22, 2011 11:43 pm
Kraj: ljubljana

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a nejc93 »

Sori za off topic

tako bom rekel dolga leta smo se trudili to klaso narediti v slo nažalost brez uspeha
tudi med pitbike klaso niso pustili da bo vozil za hobi ker so bili pač vsi proti! pa čeprav
bi imel 50cc ali 70cc in ne 90cc kot imam sedaj! skratka hotel sem tudi vozit
v it klasa preGP 80cc kjer imajo motorji 17colska kolesa nažalost je prej klasa propadla pri MXS
so bili pripralvjeni izdelati cilinder 80cc samo da bi peljal prvenstvo saj bi stem naredil veliko
reklamo v dirkalnih vodah (pista) za MXS za drag race imajo že ogormno dirkačov!! nato sem
enostavno rekel bom pa naredil projekt in sem kupil tega gpja na katerem so deli od MXS sedaj
se večinoma vozim za hobi po različnih pistah (hodim na sejme) v slo-it-hr ter občasno probam kakšno novo stvar
nato sporočim v MXS kako se odnese! drugače imaš tudi neka prvenstva v it bol hobi varianta samo ljudi je ogormno
starejši-mlajši kateri vozijo različne gpje na 12colskih kolesih ter klase 50cc 80cc 2T ali 190cc 4T ampak kot vedno imam jaz 10cc preveč čeprav so me povabili naj pridem vseno vozit za hobi in letos bom šel odpeljat nekaj dirk!!
v slo je itak vse propadlo še tisto kar je bilo skuter-pitbike-minimoto itd skratka žalostno ampak jaz se ne sikiram več
važno da sodelujem še naprej z MXS kot prejšna leta v tem uživam to je važno če pa bo kakšna možnost bom pa
odpeljal še kakšno drugo prvenstvo!! v slo pa je tako kot je sama fovšija vsi bi
vse imeli nobeden pa zato ne bi dal nič €!!!!!
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

Hvala za izčrpno poročilo. Zdaj nam pa še motor malo bolje predstavi, koti, uplinjač, dimenzije izpuha, kakšna krivulja moči, itd
LP
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a koroman »

ti samo pridi v MS ker voziš itak za sebe, bi blo pa zanimivo videt ta stroj v živo ;) mislim da se noben ne bo obremenjeval če voziš zraven.
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

nejc93 napisal/-a:Sori za off topic

tako bom rekel dolga leta smo se trudili to klaso narediti v slo nažalost brez uspeha
tudi med pitbike klaso niso pustili da bo vozil za hobi ker so bili pač vsi proti! pa čeprav
bi imel 50cc ali 70cc in ne 90cc kot imam sedaj! skratka hotel sem tudi vozit
v it klasa preGP 80cc kjer imajo motorji 17colska kolesa nažalost je prej klasa propadla pri MXS
so bili pripralvjeni izdelati cilinder 80cc samo da bi peljal prvenstvo saj bi stem naredil veliko
reklamo v dirkalnih vodah (pista) za MXS za drag race imajo že ogormno dirkačov!! nato sem
enostavno rekel bom pa naredil projekt in sem kupil tega gpja na katerem so deli od MXS sedaj
se večinoma vozim za hobi po različnih pistah (hodim na sejme) v slo-it-hr ter občasno probam kakšno novo stvar
nato sporočim v MXS kako se odnese! drugače imaš tudi neka prvenstva v it bol hobi varianta samo ljudi je ogormno
starejši-mlajši kateri vozijo različne gpje na 12colskih kolesih ter klase 50cc 80cc 2T ali 190cc 4T ampak kot vedno imam jaz 10cc preveč čeprav so me povabili naj pridem vseno vozit za hobi in letos bom šel odpeljat nekaj dirk!!
v slo je itak vse propadlo še tisto kar je bilo skuter-pitbike-minimoto itd skratka žalostno ampak jaz se ne sikiram več
važno da sodelujem še naprej z MXS kot prejšna leta v tem uživam to je važno če pa bo kakšna možnost bom pa
odpeljal še kakšno drugo prvenstvo!! v slo pa je tako kot je sama fovšija vsi bi
vse imeli nobeden pa zato ne bi dal nič €!!!!!
Stanje, kar se moto športa tiče je v Sloveniji zares zelo kritično. Glede na to, da nas na forumu ni malo, pa tudi drugače nas je kar nekaj bencinsko adrenalinskih navdušencev in da se ne najde pet takih ki bi svojim otrokom ali vnukom omogočili ali dovolili udeležbo na dirkah minimota ali mini 50 kartinga. Še posebej je strašljivo to, da so v projektu, ki ga je podpirala AMZS, gokarde dajali v izposojo brezplačno. To, da se vsi izgovarjajo na to, da je drago ne bo držalo. Moje mnenje je da si večina ne vzame časa za otroke, čeprav imajo denar. Pa tudi, v želji po uspehu ni potrebno brezglavo zapravljati, kot to nekateri počnejo. Poleg tega mislim da je velika večina odraslih egoistov, ki si kupijo drag avto si privoščijo pivo z prijatelji a za svojega otroka jim je težko vzeti čas. Zavedam se tudi dejstva, da so velikokrat problem partnerke, a tudi v takem primeru je treba imeti jajca!
LP
Odgovori