DRAG RACE 2K15

Si želite uporabnike foruma spoznati v živo?
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a macula »

3 kategorije: avtomatik, apn bloki, ctx/e90 bloki pol pa delaj karčeš, tako je bilo meni najbolje razdeljeno na primorskem dragu. Pa še skupaj potem seveda.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
tomosjakarac
glava cilindra
Prispevkov: 695
Pridružen: Ne Jul 29, 2012 10:32 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a tomosjakarac »

macula napisal/-a:3 kategorije: avtomatik, apn bloki, ctx/e90 bloki pol pa delaj karčeš, tako je bilo meni najbolje razdeljeno na primorskem dragu. Pa še skupaj potem seveda.
se strinjam....drugače je po moje brez smisla...ker ne moreš primerjat frčota in e90...vsaj avtomatiki in menjalniki bi morali biti ločeni...
mfpowerca
zobnik
Prispevkov: 161
Pridružen: Ne Feb 20, 2011 6:28 am
Kraj: šentilj blizo mb

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a mfpowerca »

jaz tud pridem z tremi mopedami ;)
JAS SEM NAJHITREJŠI
TER NAJGLASNEJŠI
Z TOMOSOM NA VASI :)
Uporabniški avatar
cerar
Mojster
Prispevkov: 1502
Pridružen: To Sep 22, 2009 5:26 pm

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a cerar »

tomosjakarac napisal/-a:
macula napisal/-a:3 kategorije: avtomatik, apn bloki, ctx/e90 bloki pol pa delaj karčeš, tako je bilo meni najbolje razdeljeno na primorskem dragu. Pa še skupaj potem seveda.
se strinjam....drugače je po moje brez smisla...ker ne moreš primerjat frčota in e90...vsaj avtomatiki in menjalniki bi morali biti ločeni...
2 kategorije ja; avtomatik in menjalnik pa bomo vsi zadovoljni :D
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
Uporabniški avatar
baril
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: So Jun 28, 2014 10:56 am

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a baril »

noben nič ne komentira, bom moral jaz razbit tišino ha ha ha se pripravljaste kaj? brusite, piliste, poliraste, mi iz obale nekaj mučkamo ha ha ha. upam da se vidimo u murski da nam bo dobro ogrevanje za obalni drag. lep pozdrav vsem ki se nekaj trudite!!! čaw
ojo
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Nov 05, 2010 12:56 pm

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a ojo »

Uroš, seveda se dela! Če zmagujejo notranjci na primorskem moremo jit mi zmagat v Mursko, druge nebo! :D
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a denso26 »

ojo napisal/-a:Uroš, seveda se dela! Če zmagujejo notranjci na primorskem moremo jit mi zmagat v Mursko, druge nebo! :D
Na juriš! :D
https://t.me/pump_upp
ojo
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Nov 05, 2010 12:56 pm

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a ojo »

Kaksna informacija kdaj in kje se lahko prijavimo?
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a denso26 »

ojo napisal/-a:Kaksna informacija kdaj in kje se lahko prijavimo?
https://drive.google.com/file/d/0B1S1Xd ... 9lMjQ/view
Pravilnik in vse ostalo.
https://t.me/pump_upp
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: DRAG RACE 2K15

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

zankrzan napisal/-a:Moje mnenje: Skuterji so vsi ista zgodba pa so 4 kategorije. Tomosi pa sta dva različna tipa manjalnika so pa ena kategorija. To se mi zdi malo butasto, lahko bi jih razdelil na avtomatik in shifter.
Prjato draga v murski ne organiziramo mi js sm vam sam predal informacijo kdaj in kje je. Že lani 2014 je bilo prvič za skuterje, letos pa bo še za tomose, itaq se draga na čas glede kategorij pa je tak kot je, srečni ste lahk da še sploh kaj je..

Glede draga v krškem, tam pa žal drugače kot je bilo ni šlo, ker smo se še za tist termin komi izborili po pregovarjanju in prosačenju lastnika ki je trajalo skor 6 mescov in vrjemi da bi naredli vse ločeno če bi le dobli več časa ki pa ga žal nismo ker je bil lastnik skeptičen glede udeležbe, bo pa mogoče v prihodneje bolje..


Lp DK.
Slika
Odgovori