Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pich »

To je dokaj zanesljiv avto, ga ima tudi moj sosed že vrsto let in je z njim zelo zadovoljen. Za servis ti priporočam Bineta v Žireh, oziroma njegovega mehanika Torota. Sem vozil k njemu xsaro in moram reči, da je bil vedno korekten, brez mumbo jumbo.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a jerc »

Pich napisal/-a:To je dokaj zanesljiv avto, ga ima tudi moj sosed že vrsto let in je z njim zelo zadovoljen. Za servis ti priporočam Bineta v Žireh, oziroma njegovega mehanika Torota. Sem vozil k njemu xsaro in moram reči, da je bil vedno korekten, brez mumbo jumbo.
Hvala za nasvet!
To misliš ta Avtoodpad Bine? Nisem bil še nikoli pri njem, sem pa table videl :) .
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pich »

jerc napisal/-a:
Pich napisal/-a:To je dokaj zanesljiv avto, ga ima tudi moj sosed že vrsto let in je z njim zelo zadovoljen. Za servis ti priporočam Bineta v Žireh, oziroma njegovega mehanika Torota. Sem vozil k njemu xsaro in moram reči, da je bil vedno korekten, brez mumbo jumbo.
Hvala za nasvet!
To misliš ta Avtoodpad Bine? Nisem bil še nikoli pri njem, sem pa table videl :) .
Ja, avtoodpad Bine. Šravfa samo citroene in je res dober in pošten.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a jerc »

Hvala za vse nasvete. Sicer na koncu ni bil Berlingo, ampak Ford Fusion, ki sem ga dobil dejansko od sosede. Delala je komaj kaj kilometrov z njim in je še kot iz škatlice. Zaenkrat sem zadovoljen :)
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pich »

jerc napisal/-a:Hvala za vse nasvete. Sicer na koncu ni bil Berlingo, ampak Ford Fusion, ki sem ga dobil dejansko od sosede. Delala je komaj kaj kilometrov z njim in je še kot iz škatlice. Zaenkrat sem zadovoljen :)
No saj fordi tudi niso slabi avtomobili. Jaz se izogibam Italijanskim avtomobilom in novejšim Renaultom.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

Pozdravljeni.
Zanima me če se je kdo ukvarjal z predelavo original apn 6 cilindra in pa bing 12 prevrtan na 13-14 mm če bi se dalo pridobiti kaj moči na ta način?

Lp.
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Na to temo imaš na forumu precej napisanega, samo malo se moraš potruditi pri iskanju.
Uporabniški avatar
jerc
vplinjač
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe Avg 09, 2013 2:14 pm
Kraj: Gorenja vas

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a jerc »

Pich napisal/-a:
jerc napisal/-a:Hvala za vse nasvete. Sicer na koncu ni bil Berlingo, ampak Ford Fusion, ki sem ga dobil dejansko od sosede. Delala je komaj kaj kilometrov z njim in je še kot iz škatlice. Zaenkrat sem zadovoljen :)
No saj fordi tudi niso slabi avtomobili. Jaz se izogibam Italijanskim avtomobilom in novejšim Renaultom.
Od nakupa je avto šel do Korčule, od kjer trenutno pišem :)
Izkazal se je v vseh pogledih, od prostornosti za tako kompakten avto, do ekonomičnosti in udobja.

Tudi motorni prostor me navdušuje, ker je res ogromno placa za delo, sploh v primerjavi z Meganom, ki sem ga imel prej ;).

Vem, da je to mogoče bolj moja zadeva (ker palim na take stvari), a so mi izredno všeč tudi navodila za uporabo, ker imaš v njih dejansko pojasnjeno marsikaj. Za primer dam, da je pojasnjeno zakaj ne smeš mašine terati do daske po avtocesti, se nato ustaviti in ugasniti avto preden obrati padejo dobro na prosti tek. Sicer sem že prej vedel zakaj se tega ne sme početi, a vseeno mi je bilo všeč, da kaj napišejo. V navodilih imaš tudi skico motornega prostora in na njej označene komponente. In to ne le ''Tekočina za vetrobranska stekla'' ampak tudi zadeve kot ''Senzor motornega olja'' ipd.

V Meganu je pri vsaki alineji pisalo, da ga pelji na Renault servis :D.

No. Saj pa mogoče odprem rubriko v Moj Avto ko pridem domov.
franc
vplinjač
Prispevkov: 381
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a franc »

Da ne smetim v kakšni bolj resni temi.
Sodelavec bi kupil vplinjač za avtomatika (starejši model) , pa če ima kdo kaj takega odveč...
lp
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

sam preverjam če še delajo objave .... "mrtva sezona" na pohodu :)
Odgovori