Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
tomosatx50s
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Če Jun 26, 2014 12:19 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosatx50s »

@ petko pošlji povpraševanje na Sinter,ker okolica Ajdovščine oz. N.Gorice ne poznam nikogar kateri bi se s tem ukvarjal.Feroda,kje je ta firma?
petko
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 4:41 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a petko »

tomosatx50s napisal/-a:@ petko pošlji povpraševanje na Sinter,ker okolica Ajdovščine oz. N.Gorice ne poznam nikogar kateri bi se s tem ukvarjal.Feroda,kje je ta firma?
Najverjetneje tudi bom. Kar sem jaz zasledil po spletu ima podjetje Feroda sedež v Zgornjem Hudinju (okolica Celja)
tomosfan
zariban cilinder
Prispevkov: 114
Pridružen: Pe Jan 20, 2012 11:32 pm
Kraj: Goriška Brda

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosfan »

ve kdo mogoče kje bi dobil črno barvo za izpuh da se sveti! ker po vseh trgovinah sem dobil samo mat in še ta se spere z bencinom -.-
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

tomosfan napisal/-a:ve kdo mogoče kje bi dobil črno barvo za izpuh da se sveti! ker po vseh trgovinah sem dobil samo mat in še ta se spere z bencinom -.-
Še enkrat, barva za auspuh se mora zapeči, da se ne spere z bencinom!
LP
tomosfan
zariban cilinder
Prispevkov: 114
Pridružen: Pe Jan 20, 2012 11:32 pm
Kraj: Goriška Brda

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosfan »

lojze-si napisal/-a:
tomosfan napisal/-a:ve kdo mogoče kje bi dobil črno barvo za izpuh da se sveti! ker po vseh trgovinah sem dobil samo mat in še ta se spere z bencinom -.-
Še enkrat, barva za auspuh se mora zapeči, da se ne spere z bencinom!
LP
to se že slišal nevem pa če velja to za vse barve še vedno je pa mat...sem bil tudi v italiji in sem kupil malo boljšo barvo...pa je šla z bencinom proč...ampak je bila ravno tako mat...mogoče bi pa lahko polakiral čez?
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

tomosfan napisal/-a:
lojze-si napisal/-a:
tomosfan napisal/-a:ve kdo mogoče kje bi dobil črno barvo za izpuh da se sveti! ker po vseh trgovinah sem dobil samo mat in še ta se spere z bencinom -.-
Še enkrat, barva za auspuh se mora zapeči, da se ne spere z bencinom!
LP
to se že slišal nevem pa če velja to za vse barve še vedno je pa mat...sem bil tudi v italiji in sem kupil malo boljšo barvo...pa je šla z bencinom proč...ampak je bila ravno tako mat...mogoče bi pa lahko polakiral čez?
A to misliš, da je bila boljša ker je bila dražja, a je bila boljša po okusu?
lp
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

Vsem Forumašicm čestitke za dan žena. (saj ne vem če sploh kakšno mamo).
LP
tomosfan
zariban cilinder
Prispevkov: 114
Pridružen: Pe Jan 20, 2012 11:32 pm
Kraj: Goriška Brda

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosfan »

dražja je bla za par € ja...ampak se je lepše nanašala kot tista iz obija ali kmetijske zadroge...
franc
vplinjač
Prispevkov: 381
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a franc »

Meni je še najboljša v Mavrici (pa še najcenejša je) , zdrži občutno dalj časa od ostalih, ki sem jih probal. Ampak tudi ta ni obstojna kot originalna (prej ali slej se olušči oz. začne rjaveti) .
lp
tomosfan
zariban cilinder
Prispevkov: 114
Pridružen: Pe Jan 20, 2012 11:32 pm
Kraj: Goriška Brda

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosfan »

franc napisal/-a:Meni je še najboljša v Mavrici (pa še najcenejša je) , zdrži občutno dalj časa od ostalih, ki sem jih probal. Ampak tudi ta ni obstojna kot originalna (prej ali slej se olušči oz. začne rjaveti) .
lp
aha...a je mat al sijaj?
Odgovori