APN 6S lažje predelave

Predelave pogonske sile mopeda
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: APN 6S lažje predelave

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

hojnikb napisal/-a: Nasledni korak bo očitno nižanje glave; verjetno bo najbolša ideja da kupim drugo glavo in jo obdelam, original pa pustim, če začne kej jebat ?
pomoje da ja, sploh če delaš prvič
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: APN 6S lažje predelave

Odgovor Napisal/-a Pich »

Berty napisal/-a:Višja kompresija & en dodaten kot na katerega pritiskajo plini pri izgorevanju ter zato bolje tesni ob cilinder. Vsaj tako sem prebral v knjigi. :D
V praksi pa: ko sem zamenjal na komplet original APN navaden bat z L batom je šel (namesto 45) 50-52km/h. Mislim da je potem to že lažja predelava.
Ko si zamenjal navaden bat z L batom, ti je šel moped bolje zato, ker je L bat krajši. Boljša kompresija malo morgen. Kompresija se uravnava z glavo in ne z batom. Generalno gledano ni v delovanju motorja nobene razlike, le, da je L bat je bolj dovzeten za poškodbe.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Berty
glava cilindra
Prispevkov: 702
Pridružen: Sr Maj 11, 2016 6:41 pm

Re: APN 6S lažje predelave

Odgovor Napisal/-a Berty »

Lahko kupiš novo glavo, saj so nove vse delane na princip takratnih 14-ic (drugačna oblika zgorevalnega prostora), staro apn če imaš original pa pustiš (ta ima večjo prostornino zgorevalnega prostora). Novo nato znižaj za 1mm pa se bo že nekaj poznalo. ;)
Pich napisal/-a: Ko si zamenjal navaden bat z L batom, ti je šel moped bolje zato, ker je L bat krajši. Boljša kompresija malo morgen. Kompresija se uravnava z glavo in ne z batom. Generalno gledano ni v delovanju motorja nobene razlike, le, da je L bat je bolj dovzeten za poškodbe.
L bat imam dolžine 47mm, ali ni navadni iste? :?
Off topic:
Kako pa je potem s tesnenjem bata ob cyl? Namreč sila obročka ni glavna za tesnenje, tesnijo plini ki nastanejo ob izgorevanju in pritiskajo na obroček, ta pa je z dvemi koti vpet v bat. Pri L batu imamo potem obroček višje in ima 3 kote ki se prilegajo ob bat, baje zato bolje tesni?
APN4M 83'
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: APN 6S lažje predelave

Odgovor Napisal/-a Pich »

Berty napisal/-a:Lahko kupiš novo glavo, saj so nove vse delane na princip takratnih 14-ic (drugačna oblika zgorevalnega prostora), staro apn če imaš original pa pustiš (ta ima večjo prostornino zgorevalnega prostora). Novo nato znižaj za 1mm pa se bo že nekaj poznalo. ;)
Pich napisal/-a: Ko si zamenjal navaden bat z L batom, ti je šel moped bolje zato, ker je L bat krajši. Boljša kompresija malo morgen. Kompresija se uravnava z glavo in ne z batom. Generalno gledano ni v delovanju motorja nobene razlike, le, da je L bat je bolj dovzeten za poškodbe.
L bat imam dolžine 47mm, ali ni navadni iste? :?
Off topic:
Kako pa je potem s tesnenjem bata ob cyl? Namreč sila obročka ni glavna za tesnenje, tesnijo plini ki nastanejo ob izgorevanju in pritiskajo na obroček, ta pa je z dvemi koti vpet v bat. Pri L batu imamo potem obroček višje in ima 3 kote ki se prilegajo ob bat, baje zato bolje tesni?
Mah, nič bolje ne tesni. Tudi dirkalni motorji nimajo L obročkov.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
hojnikb
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Pe Jun 10, 2016 11:54 am

Re: APN 6S lažje predelave

Odgovor Napisal/-a hojnikb »

Evo z menjavo cilindra je zadeva lepo poživela. Zdej gre cca 62-63KM/h.
Tomos APN 6S 98'
Tomos A3 MS 87'
Tičji Abuh
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Apr 13, 2020 5:10 pm

Re: APN 6S lažje predelave

Odgovor Napisal/-a Tičji Abuh »

Sam tudi razmišljam o lažji predelavi.
Apn6s
1989
38l
Bing12
Laser

Prej sem imel zobnike od atx če se prav spomnim 10/35 pa je lepo vlekel v grapi, po mestu sem moral speljevati z 2. zdaj ko ga uporabljam bolj po mestu pa sem mu dal 13 / 32 pa lepo gre v ravnini v klanec ga pa nekoliko zmanjkuje. Rad bi ga nekoliko poživil tudi za v klanec s tem da bi ohranil original zobnike.
Imam 38L bat.

Ne bi rad preveč predeloval, ker bi rad naredil tehničnega pa sem razmišljal če bi bilo smiselno cilinder zbrusiti in honati na 38,5 ali 39 ali znižati glavo? Ima kak smisel to za v klanec?
Fergazer imam bing 12 pa tudi ne bi rad kupoval drugega.

Gre v glavnem za to, da bi naredil nek ok combo za daljše ture, ki vključuje kakšnen vzpon. Končna hitrost mi ni pomembna.
Hvala,
Lp
hojnikb
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Pe Jun 10, 2016 11:54 am

Re: APN 6S lažje predelave

Odgovor Napisal/-a hojnikb »

Tičji Abuh napisal/-a: So Jul 18, 2020 10:21 pm Sam tudi razmišljam o lažji predelavi.
Apn6s
1989
38l
Bing12
Laser

Prej sem imel zobnike od atx če se prav spomnim 10/35 pa je lepo vlekel v grapi, po mestu sem moral speljevati z 2. zdaj ko ga uporabljam bolj po mestu pa sem mu dal 13 / 32 pa lepo gre v ravnini v klanec ga pa nekoliko zmanjkuje. Rad bi ga nekoliko poživil tudi za v klanec s tem da bi ohranil original zobnike.
Imam 38L bat.

Ne bi rad preveč predeloval, ker bi rad naredil tehničnega pa sem razmišljal če bi bilo smiselno cilinder zbrusiti in honati na 38,5 ali 39 ali znižati glavo? Ima kak smisel to za v klanec?
Fergazer imam bing 12 pa tudi ne bi rad kupoval drugega.

Gre v glavnem za to, da bi naredil nek ok combo za daljše ture, ki vključuje kakšnen vzpon. Končna hitrost mi ni pomembna.
Hvala,
Lp
predelan slc izpuh (zgleda lepo original, ce ga pobarvas), znizat glavo in nastavit frgazer. Bo lepo vleklo, cilindr lahko naceloma pustis, ce ne mislis brusit na 42.
Tomos APN 6S 98'
Tomos A3 MS 87'
Tičji Abuh
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Apr 13, 2020 5:10 pm

Re: APN 6S lažje predelave

Odgovor Napisal/-a Tičji Abuh »

Hvala ti za odgovor, malo te bom še zaslišal :D :D
Je to ta izpuh in če je v kakšnem smislu predelati ?
https://www.frcomoto.si/si/e-90-t14t15c ... 5-t15.html

Glede frgazerja pa po nižanju glave najti primerno veliko dizo ali so še kakšne druge fore ?

LP
hojnikb
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Pe Jun 10, 2016 11:54 am

Re: APN 6S lažje predelave

Odgovor Napisal/-a hojnikb »

Tičji Abuh napisal/-a: Ne Jul 19, 2020 8:48 pm Hvala ti za odgovor, malo te bom še zaslišal :D :D
Je to ta izpuh in če je v kakšnem smislu predelati ?
https://www.frcomoto.si/si/e-90-t14t15c ... 5-t15.html

Glede frgazerja pa po nižanju glave najti primerno veliko dizo ali so še kakšne druge fore ?

LP
ta bi znal bit ja. Na cilinder ti nebo pasal, tak da bo treba mickeno predelat.
Frgazer pokorigiras po potrebi. Ce je barva svecke ok po predelavas, pustis tako kot je, sicer povecas, dokler ne prides do kavno rjave barve.
Tomos APN 6S 98'
Tomos A3 MS 87'
Tičji Abuh
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Apr 13, 2020 5:10 pm

Re: APN 6S lažje predelave

Odgovor Napisal/-a Tičji Abuh »

Ok hvala. Kolko pa je ponavadi sprejemljivo nižanje glave ? Si predstavljam da 0,5mm ne bi smel imet prevelik vpliv na ostale komponente motorja, da ne bi kaj ripnilo prehitro.

Tega sem tudi nekaj časa nazaj gledal:
http://www.trgovina.obnovi-si.si/index. ... ct_id=1210

LP
Odgovori