Flexer 2010, blokade

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

vplinjač imaš še original ?
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

@aljo69

Zadaj je zdaj 26 pa sprednji tudi.
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

automatic_7 napisal/-a:vplinjač imaš še original ?
Orginal z 55 dizo
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

AsdAsd napisal/-a:@aljo69

Zadaj je zdaj 26 pa sprednji tudi.
aha pol si se prav odloču da nisi šou na 22, ker bi blo še slabše ... malo ga še lahko "spodbudiš" z ostalimi predelavami do popolne odblokade... odvisno kolko si še prpravljen investirat :) sicer vozi pa je to to :)
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

aljo69 napisal/-a:
AsdAsd napisal/-a:@aljo69

Zadaj je zdaj 26 pa sprednji tudi.
aha pol si se prav odloču da nisi šou na 22, ker bi blo še slabše ... malo ga še lahko "spodbudiš" z ostalimi predelavami do popolne odblokade... odvisno kolko si še prpravljen investirat :) sicer vozi pa je to to :)
Evo po 2 mescih voznje, zdaj se je zacelo dogajat da ce se nekaj cajta vozim v hrib (vmes se more dat v prvo ker gre komaj v katerikoli htib), pol ko pridem spet na ravno noce dat v drugo, se ze vozim 20+ pa se kr v prvi, pocasi spucsam pa dodavam gas pa rabi dobro minuto da salta..kaj bi blo kaj z menjalnikom zaj narobe?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

AsdAsd napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:
AsdAsd napisal/-a:@aljo69

Zadaj je zdaj 26 pa sprednji tudi.
aha pol si se prav odloču da nisi šou na 22, ker bi blo še slabše ... malo ga še lahko "spodbudiš" z ostalimi predelavami do popolne odblokade... odvisno kolko si še prpravljen investirat :) sicer vozi pa je to to :)
Evo po 2 mescih voznje, zdaj se je zacelo dogajat da ce se nekaj cajta vozim v hrib (vmes se more dat v prvo ker gre komaj v katerikoli htib), pol ko pridem spet na ravno noce dat v drugo, se ze vozim 20+ pa se kr v prvi, pocasi spucsam pa dodavam gas pa rabi dobro minuto da salta..kaj bi blo kaj z menjalnikom zaj narobe?
če se veliko voziš v hrib bi mogu še kako predelavo zram naredit ... občutek mam, da se pri tej vožnji v hrib tolko zagreje, da potem nima moči prestavit v drugo brzino ... slikaj svečko ? pa katere predelave vse si zdaj naredil ?

+ navadi se da ko motor doseže obrate kjer zamenja da mu v celoti odvzameš gas in potem nazaj gas ... lepše prestavi tisto da ga polni gas mučiš v prvi mu nič ne pomaga ..
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

Sem v mb takda se ne vozim v neke grozne hribe ampak ze malo je naklon pa se zelo pozna iz 40 pade na 30-25. Noben hrib pa seveda ni daljsi od 100-150m. Dozdaj je bil filter odprt, diza 55, zadni zobnik 26, kromiran auspuh od auromatika. Svecka je Champion L92YC, tota je ze odkar sem ga kupo.
Priponke
IMG_20160729_150109.jpg
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

AsdAsd napisal/-a:Sem v mb takda se ne vozim v neke grozne hribe ampak ze malo je naklon pa se zelo pozna iz 40 pade na 30-25. Noben hrib pa seveda ni daljsi od 100-150m. Dozdaj je bil filter odprt, diza 55, zadni zobnik 26, kromiran auspuh od auromatika. Svecka je Champion L92YC, tota je ze odkar sem ga kupo.
svečka je kar svetla (preveč zraka/premalo goriva) ... to je že zemf barva ne čokoladna :)

en primer dobre svečke ...
Zajeta slika.JPG
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

svečka je kar svetla (preveč zraka/premalo goriva) ... to je že zemf barva ne čokoladna :)

en primer dobre svečke ...

Z fleshom slikano, vbisrtvu je temnejsa haha. To da je tak oljnato na zunanjem delu svecke to je ok al..?
Ko sem se mel zadni zobnik 33, sem z kolegom prpbal keri bol potegne (isto ma flexera) pa je njegov dosti bolj, pa je mel cisto nepredelanega, se z org auspuhom, zato me se kr zanima zakaj ma moj tolko majn moci.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Flexer 2010, blokade

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

AsdAsd napisal/-a:svečka je kar svetla (preveč zraka/premalo goriva) ... to je že zemf barva ne čokoladna :)

en primer dobre svečke ...

Z fleshom slikano, vbisrtvu je temnejsa haha. To da je tak oljnato na zunanjem delu svecke to je ok al..?
Ko sem se mel zadni zobnik 33, sem z kolegom prpbal keri bol potegne (isto ma flexera) pa je njegov dosti bolj, pa je mel cisto nepredelanega, se z org auspuhom, zato me se kr zanima zakaj ma moj tolko majn moci.
dva motorja nikol ne bosta enaka :) vse je v nastavitvi... slikaj še enkrat svečko brez flasha, ker me res zanima barva ...

+ zdajle sem preveril oznako svečke in po referancah svečka sploh ni prava ... je v rangu ngk bp4hs .... za tomose a35 je pa svetovana ngk b6hs ali champion L82 ... tako da zamenjaj svečko z ustrezno vrednostjo in bi se zadeva že mogla poznat :)
Odgovori