Bt cilinder na 41?

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
Fafle
auspuh lager
Prispevkov: 2
Pridružen: To Maj 17, 2016 8:26 pm

Bt cilinder na 41?

Odgovor Napisal/-a Fafle »

Zivjo imam tomos atx na katerem imam bt cilinder brusen na 40.5. Zdaj mi je motor ribnil mislim da zaradi mesance ker sem ga ravno tankal in sem se ustel ne vem kako je blo to mozn. Zdej me zanima bi blo bt-ja brusit na 41 prevec? Zdaj ta 40.5 se mi ni. Nekateri mi pravjo da se mi bo na 41 pregreval nekateri mi pravijo da se tudi pri 42 ne bi pregreval. In zdej me zanima ima kdo izkusnje z bt-jam brusen na 41, mislite da se bo pregreval? Uplinjac imam bing 18, izpuh lipnik. Lp kristjan
arkas
zariban cilinder
Prispevkov: 149
Pridružen: Po Avg 09, 2010 5:48 pm

Re: Bt cilinder na 41?

Odgovor Napisal/-a arkas »

Če se prej ni se tudi zdaj ne bo. Razlika je minimalna
Mopedist.sem
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Ne Maj 01, 2016 3:05 pm

Re: Bt cilinder na 41?

Odgovor Napisal/-a Mopedist.sem »

si prpričan, da nebo več videti risa, če boš stružil za pol milimetra ? jaz sem dal brusit za pol milimetra, pa se je še malo poznalo ris.
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Bt cilinder na 41?

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

Fafle napisal/-a:Zivjo imam tomos atx na katerem imam bt cilinder brusen na 40.5. Zdaj mi je motor ribnil mislim da zaradi mesance ker sem ga ravno tankal in sem se ustel ne vem kako je blo to mozn. Zdej me zanima bi blo bt-ja brusit na 41 prevec? Zdaj ta 40.5 se mi ni. Nekateri mi pravjo da se mi bo na 41 pregreval nekateri mi pravijo da se tudi pri 42 ne bi pregreval. In zdej me zanima ima kdo izkusnje z bt-jam brusen na 41, mislite da se bo pregreval? Uplinjac imam bing 18, izpuh lipnik. Lp kristjan
Samo zaradi premera bata se nikoli ne greje. Brusit pa sploh ni treba če so risi samo površinski, kar verjetno so, samo malo pogladi z brusnim papirjem in to je to. Če pa je ostal na cilindru Al od bata ga pojedkaš z solno kislino, tisto za čiščenje WC jev, in na koncu pogladiš z brusnim papirjem.
lp
Odgovori