APN CILINDER KIT

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a PVL »

Torej stanje je sledeče. Ker je bilo tolk problemov da bi se zmenil za izdelavo sem se s tem za nekaj časa nehal ukvarjat. Zadnja ponudba je bila za maloserijsko izdelavo 10 kosov po ceni nekje od 250-280e za končan cilinder z nikasilom. Meni se je zdela cena prehuda in ne verjamem da bi lahko po taki ceni prodal teh 10 kosov, zato nisem šel v naročilo.

Lp
Jerikman
auspuh lager
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne Apr 17, 2016 1:39 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a Jerikman »

PVL napisal/-a:Torej stanje je sledeče. Ker je bilo tolk problemov da bi se zmenil za izdelavo sem se s tem za nekaj časa nehal ukvarjat. Zadnja ponudba je bila za maloserijsko izdelavo 10 kosov po ceni nekje od 250-280e za končan cilinder z nikasilom. Meni se je zdela cena prehuda in ne verjamem da bi lahko po taki ceni prodal teh 10 kosov, zato nisem šel v naročilo.

Lp
Imaš ZS
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a PVL »

Imam dobro novico, cilindri so naročeni in bodo uliti v 1-2 mesecih. Naročena je serija 10 cilindrov. Ko bo kej novega javim. :)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

PVL napisal/-a:Imam dobro novico, cilindri so naročeni in bodo uliti v 1-2 mesecih. Naročena je serija 10 cilindrov. Ko bo kej novega javim. :)
to bo šlo kot vroče žemljice :D
kavl
auspuh lager
Prispevkov: 11
Pridružen: Po Jul 07, 2014 10:21 pm
Kraj: Poljane nad Šk. Loko

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a kavl »

Predvidena cena?
Uporabniški avatar
tomosprinter18
zažgan bat
Prispevkov: 85
Pridružen: Ne Avg 11, 2013 10:05 pm
Kraj: Celje

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a tomosprinter18 »

KVAS napisal/-a:
tomosprinter18 napisal/-a:
PVL napisal/-a:Ni novosti žal. Če pozna kdo livarja, ki bi bil pripravljen liti te cilindre z maloserijskim postopkom za sprejemljivo ceno naj mi piše za ZS.

Najboljše da povprašaš firme kot so cilinder.si frčo moto ,motospirit oni imajo veliko vez z izdelovanji cilindrov ter gredi , vrjetno te nebo pobralo sicer vem da pri obeh firmah nudijo brušenje oz nanos niklasila ter ostale stvari ampak za izdelavo cilindra še lahko povprašaš , mogoče jih vzamejo kakšno serijo od tebe .
Upam da ti to kaj pomaga
Oni nimajo POJMA o izdelovanju cilindrov. Oni kupijo že narejene cilindre, pa ziher je že posrednik vmes. Nevem kje si pa zasledu da nudijo nanos nikasila v teh firmah. Prvič slišim.


Kolikor vem niklasilajo na motospiritu ,frčomoto,ter luluskuter in o serijah cilindrov ampak moreš vprašat , ne sodi knjige po platnicah :)
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a macula »

Sej nikasil ti tut v hoferju na novo naredijo, samo ti neveš da dajo drugam delat.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
ljubitelj21
auspuh lager
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne Mar 22, 2015 9:06 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a ljubitelj21 »

kakšna bo cena? Po vsej verjetnosti bom enga vzel
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a PVL »

Točna cena bo znana ko bo vse narejeno, okvirno 250-280e končan cilinder z nikasilom.
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a PVL »

Prvi komad ki čaka na obdelavo in nikasil, katerega bom najprej stestiral da se prepričam da je vse ok. Če bo vse ok se bodo enako naredili še vsi ostali.
20160721_115250.jpg
Odgovori