APN CILINDER KIT

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
Uporabniški avatar
brejker
vplinjač
Prispevkov: 290
Pridružen: Ne Mar 27, 2011 12:16 am
Kraj: Kamnik

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a brejker »

Startup niti ni slaba ideja.
Pa se reklamo naredi po vseh možnih forumih...
Kolk leti?A gre potazadni?A gre do tačke?Ajkej piln?
Projekt: Tomos BT - Café racer
benjamins
kriva felna
Prispevkov: 69
Pridružen: So Jul 31, 2010 6:54 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a benjamins »

Verjetno kupim en komplet
soklic46
auspuh lager
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Mar 22, 2013 10:55 am

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a soklic46 »

Zakon vse pohvale, kašne nove informacije glede izdelave? Tudi sam bi bil interesent za kakšnega :D
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a PVL »

Trenutno sem v fazi dogovarjanja z novim izvajalcem za maloserijsko produkcijo. Gre pa kot lahko vidite zelo počasi. Med tem je bil cilinder še rahlo spremenjen, popravljen še za boljše delovanje.
Untitled.png
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Bo verjetno potrebno malenskot predelat karter, tam kjer pridejo kanali skup, vidim, da si zdaj naredil deljen pretok.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
dambar
auspuh lager
Prispevkov: 11
Pridružen: Če Nov 05, 2015 9:47 am

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a dambar »

Kako kaj kaže projekt, tudi jaz se zanimam za nakup.
Dking
zariban cilinder
Prispevkov: 127
Pridružen: To Okt 27, 2015 7:54 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a Dking »

Novosti?
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a PVL »

Ni novosti žal. Če pozna kdo livarja, ki bi bil pripravljen liti te cilindre z maloserijskim postopkom za sprejemljivo ceno naj mi piše za ZS.
Uporabniški avatar
tomosprinter18
zažgan bat
Prispevkov: 85
Pridružen: Ne Avg 11, 2013 10:05 pm
Kraj: Celje

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a tomosprinter18 »

PVL napisal/-a:Ni novosti žal. Če pozna kdo livarja, ki bi bil pripravljen liti te cilindre z maloserijskim postopkom za sprejemljivo ceno naj mi piše za ZS.

Najboljše da povprašaš firme kot so cilinder.si frčo moto ,motospirit oni imajo veliko vez z izdelovanji cilindrov ter gredi , vrjetno te nebo pobralo sicer vem da pri obeh firmah nudijo brušenje oz nanos niklasila ter ostale stvari ampak za izdelavo cilindra še lahko povprašaš , mogoče jih vzamejo kakšno serijo od tebe .
Upam da ti to kaj pomaga
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a KVAS »

tomosprinter18 napisal/-a:
PVL napisal/-a:Ni novosti žal. Če pozna kdo livarja, ki bi bil pripravljen liti te cilindre z maloserijskim postopkom za sprejemljivo ceno naj mi piše za ZS.

Najboljše da povprašaš firme kot so cilinder.si frčo moto ,motospirit oni imajo veliko vez z izdelovanji cilindrov ter gredi , vrjetno te nebo pobralo sicer vem da pri obeh firmah nudijo brušenje oz nanos niklasila ter ostale stvari ampak za izdelavo cilindra še lahko povprašaš , mogoče jih vzamejo kakšno serijo od tebe .
Upam da ti to kaj pomaga
Oni nimajo POJMA o izdelovanju cilindrov. Oni kupijo že narejene cilindre, pa ziher je že posrednik vmes. Nevem kje si pa zasledu da nudijo nanos nikasila v teh firmah. Prvič slišim.
Odgovori